Fototapety cegła, fototapeta kamień

Fototapety to bez wątpienia jeden z najtańszych i najbardziej efektownych sposobów na całkowitą odmianę starego pomieszczenia lub nietuzinkową aranżację nowego.

Desenie i tła

Fototapety desenie i fototapety tła to rewelacyjny pomysł na oryginalną aranżację nawet najbardziej skromnego wnętrza. Nietuzinkowe formaty imitujące skórę, drewno, kamienie, a nawet cegły to bez wątpienia hit ostatnich lat. Bardzo dużą popularnością w tej kategorii produktów cieszą się motywy z jasnym tłem, lub z jaśniejszą barwą. Jest to

Cegła na ścianę

głównie spowodowane tym iż ludzie dzięki takiemu estetycznemu zabiegowi uzyskają znacznie więcej światła w pokoju co z kolei przełoży się na wizualne powiększenie się przestrzeni mieszkania.
Wśród wiodących produktów z tej gamy produktów polecamy np

 

Wielka zmiana małym kosztem

Fototapety tła i desenie to najbardziej ekonomiczna wersja zmiany aranżacji każdego pomieszczenie. Piękne i bardzo oryginalne dostępne obecnie wzory dostępnie to niewyobrażalna suma kombinacji i ciekawych zestawień, które zadowolą nawet najbardziej wybredne gusta. Najczęściej poszukiwane i atrakcyjne są cegły na ścianę, zamiast pozostawiać chropowatą ścianę z prawdziwych cegieł możemy zastąpić ją przyjemną w dotyku fototapetą z cegłą i dzięki temu pozostawić sobie ewentualną furtkę na zmianę jeśli po czasie wzór stanie się dla nas już mało ciekawy lub po prostu zbytnio przez nas opatrzony.

Przeglądaj tagi