Parawan prywatności dla rodziny i gości

Parawan dekoracyjny dzięki któremu zyskasz prywatność.

W dzisiejszych czasach każdy ceni sobie prywatność. Rodziny się powiększają a pokoje niestety nie..Co zrobić by rodzeństwo w okresie dorastania zaznało trochę prywatności we wspólnym pokoju?? Jednym z najprostszych rozwiązań jest postawienie parawan. 

Parawan dla Dzieci

Dzieci nie są od siebie całkiem odizolowane. Bez skrępowania mogą zaprosić swoich przyjaciół lub po prostu mieć chwilę dla siebie. Wybór parawanów jest bardzo duży. Dla młodszych dzieci, które chcą oddzielić pokój na część sypialną od części bawialnej proponujemy wzory bajkowe.

Parawan młodzieżowy

Zbuntowany nastolatek również znajdzie coś dla siebie.

Parawan dekoracyjny  to wyjątkowa ozdoba do nowoczesnych wnętrz jak i tradycyjnych. Do wyboru mamy parawany 3-częściowe i parawany 5-częściowe. Nasze parawany drukowane są dwustronnie a stelaż to solidna drewniana konstrukcja okryta nadrukiem.

Chcesz w pomieszczeniu oddzielić kawałek pokoju i oddzielić miejsce np. na deskę do prasowania albo suszarkę na pranie to będzie to idealne rozwiązanie, ponadto w dowolnym momencie możesz poskładać parawan dekoracyjny i wsadzić do do szafy. Nie dużym kosztem możesz nadać swojemu pokoju całkiem inny wygląd. Nie musisz ingerować w konstrukcję budynku by dzielić pokój żeby zdobyć kawałek tak cennego pomieszczenia. Parawany do salonu łatwo przestawić w inne miejsce albo w razie potrzeby i szybko zasłonić część którą nie chcecie aby znajomi widzieli.

parawan do salonu

Przeglądaj tagi